درباره ما

مؤسسه مطالعات و پژوهش‌های تجارت جهانی گوهريان در سال ۱۳۶۰ بوسیله آقای دکتر محمدابراهيم گوهريان با هدف انجام مطالعات و تحقيقات به منظور تدوين مجموعـه‌ای از كتب جامع آموزشی علمی‌ ـ كاربردی در زمينه‌های تجارت جهانی و گردشگری بین المللی از طريق تأليف و ترجمه كتب مربوط بنيانگذاری شد.

ساختار علمی ‌مؤسسه عبارت است از سرپرستی علمی ‌كه به عهده‌ آقای دکتر محمدابراهيم گوهريان می‌باشد و همچنين شورای عالی سیاست گذاری علمی ‌مركب از پنج عضو، مدیران گروه های پژوهشی و آموزشی، مدیران دپارتمان ها و مشاوران عالی که ریاست آن به عهده مدیر اجرائی مؤسسه است .

عالی‌ترين مرجع تصميم‌گيری در مسائل علمی، شورای عالی علمی ‌می‌باشد كه بوسیله مدیر اجرائی علمی ‌مؤسسه‏، مديريت و اجرا می‌گردد.

گردش كار علمی ‌در مؤسسه بدين صورت است: ابتدا گزينش عناوين كتب بوسیله مدیر اجرائی ‌مؤسسه صورت می‌گيرد، سپس با تأیید و مشورت مدیران گروه های مربوط، بوسیله مترجمين به زبان فارسی برگردانده می‌شود و پس از آن توسط ويراستاران فنی و ادبی ويرايش شده و مجدداً پس از تأييد مدیر اجرائی ‌مؤسسه و مدیران گروه های مربوط، آماده عقد قرارداد با ناشران می‌گردد.

در اولين گام مؤسسه تصميم به جمع‌آوری منابع موجود در زمينه های ‌كاری خود گرفت و از آنجايی كه منابع فارسی و لاتين موجود را جوابگوی نيازهای خود نيافت لذا به ناچار منابع مورد نياز را از خارج وارد نمود. سپس مؤسسه در گام بعدی از ۲۰ مترجم‏، ۵ ویراستار فنی، ۴ ويراستار ادبی‏، ۵ حروف‌نگار، ۲ اپراتور كامپيوتر و ۳ گرافيست جهت همكاری به‌صورت غيرمتمركز دعوت به‌عمل آورد.

اين مؤسسه تاكنون كتب متنوعی را در زمينه تجارت جهانی،‏ گردشگری و صادرات تأليف و يا ترجمه نموده كه تعدادی منتشر شده و برخی در دست انتشار می‌باشند.

جناب آقای محمد‌ابراهیم گوهریان
بنیانگذار، رئیس هیات مدیره و مدیر اجرایی موسسه
عضو هیات علمی مؤسسه؛ دارای مدرک DBA از دانشگاه تهران
">
SWITCH THE LANGUAGE
ابزارک متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتاب‌های زیادی در شصت‌و‌سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می‌طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای

سبدخرید