تشکر و قدردانی

بدينوسيله از زحمات اساتيد محترم دانشگاهها كه با ما در شورای عالی علمي مؤسسه همكاری دارند، مدیران محترم گروههای پژوهشی و آموزشی و سایر همکاران عزیز بویژه سركار خانم مهندس فاطمه نورانی كه در كليه مراحل تدوين، پژوهش و ساير امور به اينجانب كمك شايانی نمودهاست، سپاسگزاری مینمايم.
ضمناً از كليه ناشران محترم كتب مؤسسه، مترجمان، ويراستاران، حروف نگاران، اپراتورهای كامپيوتر، همچنین از گرافیست های محترم جناب آقايان دکتر ابراهیم حقیقی، بهمن عبدی، فرشاد رستمي و مسعود زرعكانی تشکر می کنم.
فرصت را غنیمت شمرده لازم می دانم از معلم اول، استاد و راهنمای خود، جناب آقای مهندس اصغر شریفیان که نخستین مشوق و حامی اینجانب در کلیـه مراحل پژوهش و تدوین آثـار حاضر، بوده اند؛ قدردانی نمایم. اینجانب توفیق روزافزون، سلامتی و بقای عمر معظم له را از خداوند متعال خواستارم.
در خاتمه از همسر فداكارم كه با بردباری، صبوری و فراهم آوردن محيطی مناسب و آرام اينجانب را در انجام امور پژوهشی و تدوين كتب ياری رسانده است تشكر مینمايم.

محمدابراهيم گوهريان

مدیرعامل مؤسسه

">
SWITCH THE LANGUAGE
ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید