تشکر و قدردانی

بدينوسيله از زحمات اساتيد محترم دانشگاه‌ها كه با ما در شورای عالی علمی مؤسسه همكاری دارند، مدیران محترم گروه‌های پژوهشی و آموزشی و سایر همکاران عزیز سپاس‌گزاری می‌نمايم.
ضمناً از كليه ناشران محترم كتب مؤسسه، مترجمان، ويراستاران، حروف‌نگاران، اپراتورهای كامپيوتر، همچنین از گرافیست‌های محترم جناب آقايان دکتر ابراهیم حقیقی، بهمن عبدی، فرشاد رستمی و مسعود زرعكانی تشکر می‌کنم.
فرصت را غنیمت شمرده لازم می‌دانم از معلّم اول، استاد و راهنمای خود جناب آقای مهندس اصغر شریفیان که نخستین مشوق و حامی اینجانب در کلیـه مراحل پژوهش و تدوینِ آثـار حاضر بوده‌اند، قدردانی نمایم. اینجانب توفیق روزافزون، سلامتی و بقای عمر معظم‌له را از خداوند متعال خواستارم.
در خاتمه از همسر فداكارم كه با بردباری، صبوری و فراهم آوردن محيطی مناسب و آرام اينجانب را در انجام امور پژوهشی و تدوين كتب ياری رسانده است تشكر می‌نمايم.

طراح سایت : پوریا محمدبیگی

محمدابراهيم گوهريان

مدیر اجرایی مؤسسه

">
SWITCH THE LANGUAGE
ابزارک متن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتاب‌های زیادی در شصت‌و‌سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می‌طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای

سبدخرید